fbpx

Jesteśmy zdrowi, młodzi, silni. Pełni energii i niezniszczalni. Dbamy o to i kultywujemy taki tryb życia i samoświadomości. Przed nagłym, niespodziewanym zachorowaniem bronimy się różnymi metodami. Nie zawsze jednak w 100% skutecznie.

Nagłe zachorowania uderzają jak grom z jasnego nieba. Nie napawają optymizmem częste relacje zamieszczane w mediach o ciężkich zachorowaniach osób publicznych. O zachorowaniach nas, osób „niepublicznych” media nie informują, bo nie byłoby czasu na inne informacje.

Dzisiejsze choroby cywilizacyjne – nowotwór, udar i zawał serca to najczęstsze przyczyny zgonów lub utraty zdolności do pracy i/lub zdolności do samodzielnego funkcjonowania.
Nikt nie daje nam gwarancji, że nas to nie spotka; możemy wszakże zadbać o siebie i najbliższych.

Zadbać o tyle, o ile możemy złagodzić lub wręcz wyeliminować najboleśniejsze skutki zachorowania.
Jesteś głową Rodziny; jej filarem i fundamentem zarazem. To Twoje stałe dochody uzyskiwane dzięki zdolności do pracy pozwalają Wam utrzymywać określony standard życia. Zadbaj więc o to, by w sytuacji nieszczęśliwych okoliczności Twój dom nie zaczął się chwiać w posadach, bo nagle zabrakło sporej części fundamentów i filarów.


Dotyczy to w tym samym stopniu ciężkich zachorowań jak i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.


Nasi eksperci pomogą Wam – Tobie i Twojej Rodzinie – ocenić potrzebny poziom zabezpieczenia, by w razie nieszczęścia zagwarantować skuteczne wsparcie w łagodzeniu skutków.


Współpracujemy z największą w Europie firmą o 50-letnim doświadczeniu w doradztwie finansowo-ubezpieczeniowym. Nie pozostawimy Cię niedoinformowanego, wyposażonego w źle dobrane rozwiązania.My uszyjemy Twój garnitur ochronny na miarę Twoich potrzeb i możliwości.
Nasz Doradca niezwłocznie się z Tobą skontaktuje:

KONTAKT NAPISZ KONTAKT ZADZWOŃ KONTAKT


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *