fbpx

Artystyczna Podróż Hestii

Kolejna edycja konkursu

Informujemy w ślad za naszym Partnerem, że w tym roku odbędzie się 19 edycja konkursu z cyklu „Artystyczna Podróż Hestii”.

Cytując:

„Artystyczna Podróż Hestii od 18 lat przygląda się młodym talentom i nagradza najbardziej obiecujących twórców. Każda edycja konkursu daje pretekst do szerszego mówienia o kondycji, doświadczeniach i obawach młodej generacji artystów.

Udział w konkursie APH to szansa na pokazanie swoich prac w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Na laureatów czeka ponadto profesjonalna rezydencja artystyczna i wyjątkowa podróż do miejsc, w których najnowsze trendy w sztuce są inspiracją do dalszego rozwoju.

Uczestnicy konkursu APH szukają własnej drogi, eksplorując różnorodne media i tematy. Finaliści i laureaci konkursu pokazują nam przestrzenie, o których zapomnieliśmy lub też nie chcemy pamiętać.

Zwiedzający wystawę finałową są ciekawi, na jakie tematy społeczne, obyczajowe i artystyczne kierują swoją uwagę młodzi współcześni polscy twórcy.”

Z naszej strony wypada dodać, że nagrody za zdobycie czołowych miejsc w Konkursie są niebagatelne; poczynając od Nagrody Głównej:

„Zdobywca I miejsca otrzymuje Nagrodę Główną – miesięczną rezydencję w Nowym Jorku. W ramach nagrody Organizator opłaca zakwaterowanie, bilet lotniczy w obie strony, ubezpieczenie na cały czas trwania podróży, kieszonkowe w wysokości 4.000 USD w przeliczeniu na PLN według kursu NBP z dnia poprzedzającego wypłatę.”

Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na specjalnej stronie poświęconej Konkursowi:

https://zgloszenie.artystycznapodrozhestii.pl/Konkurs2020?fbclid=IwAR2H7yigxiNsI84lQxhCljwVH5mu-m1SjeHTsWYzlOsABLEzuLlbf4wgjvw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *