fbpx

Zagadnienie tak szerokie, że od zarania dziejów filozofowie toczą wywody oparte na swych przemyśleniach.

My będziemy w tej skali bardzo przyziemni; zastanówmy się ile warte jest nasze życie w kategoriach materialnych. Bardzo materialnych, ale takie spojrzenie też jest nam potrzebne.

Jak wycenić nasze życie? Jaką monetarną wartość przedstawia ono dla naszych najbliższych? Innymi słowy: jaką kwotą zabezpieczyć naszą rodzinę w sytuacji, gdy nas zabraknie. Bólu, żalu, tęsknoty za utraconą osobą bliską nie da się zrekompensować w pieniądzach, ale żyć trzeba dalej.

Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się jak zabezpieczyć Twoją rodzinę, by ich status materialny drastycznie się nie pogorszył, gdy Ciebie zabraknie?

Na te i na podobne pytania chętnie podejmiemy rozmowę; jesteśmy do niej przygotowani. Nasi doradcy dokładnie przedstawią Ci wszystkie aspekty zabezpieczenia Twojej rodziny. Poruszymy też temat najtrudniejszy – Sukcesję Twojej Firmy – to dla tych, którzy działają na własny rachunek.

Dzwoń, pisz, odwiedź nas w biurze.

Z poważaniem

Zespół Insurance InfoService, tel. 691 431 680, mail krzysztof.tuszewski@ovb.com.pl

PS. Masz testament?

Przyłącz się do konwersacji

1 komentarz

  1. Czy zastanawialiście się ile rocznie płacicie za AC swojego samochodu? To tylko samochód… A ile chcielibyście płacić miesięcznie za własne życie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *